HOŞGELDİNİZ

Meyve Suyu Endüstrisi Derneği (MEYED) olarak 2010 yılında önemli bir karar vererek yola çıktık ve Juicelful İstanbul Summit adı altında meyve suyu endüstrisinin en kapsamlı etkinliklerinden birini başarıyla gerçekleştirdik. 

Her geçen sene sektör paydaşlarının aktif katılımları ile verimli ve keyifli bir buluşma noktası haline gelen Zirve’nin, bu sene 10 Mayıs Perşembe günü  Renaissance Istanbul Polat Bosphorus Hotel’de yapılacağını mutlulukla paylaşmak isteriz.

Bu Zirve ile, yerli ve yabancı platformlarda farklı perspektifleri ile sektöre yön veren konuşmacıları dinleme ve soru sorma fırsatları yaratmanın yanı sıra, katılımcıların aktif işbirlikleri içine girebilmeleri için networking imkanları da sağlamayı hedefliyoruz.

Uluslararası Meyve Suyu Üreticileri Federasyonu (IFU), Avrupa Meyve Suyu Birliği (AIJN), bağımsız kalite kontrol kuruluşu (SGF) ve Avrupa Kalite Kontrol Sistemi (EQCS) tarafından da desteklenen 9. Juiceful İstanbul Summit sırasında sizlerin değerli katılımlarını da temenni ediyoruz.


Saygılarımızla;

B. İlker Güney
MEYED Yönetim Kurulu Başkanı

                                                 

İpek İŞBİTİREN
MEYED Genel Sekreteri